Lunch w World of Pancakes

World of Pancakes

Promocje na dziś

Porównaj promocje
Lunch w World of Pancakes

RABAT STUDENCKI
Od poniedziałku do piątku rabat 15% na całe menu poza napojami!
*dostępne po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej

Typ potrawy: Typ potrawy: Mięsny

Taczaka 17
61-819, Poznań, Stare Miasto
Tel. 735 239 766

Udostępnij na facebooku

Opis restauracji:

Restauracja „World of pancakes” otworzyła się 1 października 2017 roku. Tworzymy ją my – Andrzej i Maria – i chcemy, żeby każdy nasz gość czuł siebie tutaj jak najbardziej komfortowo, w otoczeniu aromatów świeżych domowych naleśników, puszystych pankejków, unikatowych sałatek i pachnących zupek. Wszystkie nasze dania gotujemy na miejscu ze świeżych składników i jak dla siebie, bo po prostu lubimy swoją pracę i naszych gości ;). Wierzymy, że smaczne śniadanie, pyszny obiad lub apetyczna kolacja może w całości zmienić twój dzień, zrobić go pozytywnym i multikolorowym, wypełniając serce (nie tylko brzuszek) przyjemnym ciepłem.
Mamy dla naszych gości 9 miejsc do siedzenia, przyjemną muzykę, przytulną atmosferę i najlepsze naleśniki w Poznaniu. W menu są naleśniki dla każdego gustu – gorące wytrawne i słodkie deserowe naleśniki, tradycyjne puszyste amerykańskie pankejki! Plus do tego chcemy zaprosić was na klasyczną sałatkę Caesar i sałatkę od Szefa z sosem sezamowym. Na miejscu gotujemy też sosy do naleśników: grzybowy, czosnkowy, Golf oraz 1000 wysp. Codziennie mamy dla was prawdziwy ukraiński barszcz z kwaśną śmietaną i zupę dnia. Zawsze możesz przyjść do „World of pancakes” ze swoim przyjacielem-wegetarianinem – u nas on może zjeść zupę wegetariańską (we wtorek, czwartek i sobotę), wytrawne i deserowe naleśniki, słodkie pankejki i sałatki!
Zamówione u nas pyszności można zjeść nie tylko na miejscu, ale i wziąć ze sobą do pracy, uczelni lub do domu. Oferujemy wygodne opakowanie i siateczke, żeby z komfortem donieść jedzonko do punktu docelowego :)
Co jest ważniejsze, w szczególności dla studentów – w „World of pancakes” można zawsze zamówić wytrawny naleśnik na wynos w papierowej kopercie i jeść go w drodze na studia lub gdzie indziej! W takim razie dodajemy sos do nadzienia naleśniczka, żeby było jeszcze smaczniej i wygodniej go zjeść :D
Serdecznie na was czekamy od wtorku do piątku od 09.30 – do 20.00, w soboty i niedzieli od 12.00 do 22.00.

Proponowane promocje w pobliżu

Lunch w Juicy Kuchnia Roślinna

Juicy Kuchnia Roślinna

Taczaka 22, Stare Miasto
Odległość: 81 m

Oferta jeszcze nie została na dziś dodana, zapraszamy później

Lunch w Dom Pięciu Smaków

Dom Pięciu Smaków

Taczaka 23/1, Stare Miasto
Odległość: 94 m

Oferta jeszcze nie została na dziś dodana, zapraszamy później

Lunch w Mamasitas

Mamasitas

Taczaka 24, Stare Miasto
Odległość: 117 m

Oferta jeszcze nie została na dziś dodana, zapraszamy później

Pokaż więcej proponowanych promocji w pobliżu