Wyszukiwanie zaawansowane

Dostawa

Typy kuchni

Restauracje w Białymstoku

W stolicy Podlasia, czeka na Ciebie prawdziwa uczta! Restauracje w Białymstoku zachwycą regionalnymi i historycznymi smakami, między innymi dzięki Kulinarnemu Szlakowi Dawnego Białegostoku, na trasie którego znajduje się gospoda, pierogarnia, piekarnia i inne restauracje raczące swoich gości wyśmienitym, tradycyjnym menu.

W Białymstoku spotkasz  jednak nie tylko historyczne, regionalne dania. To miasto przyciąga również bogatą ofertą kuchni zagranicznych: węgierskiej, greckiej, japońskiej, włoskiej, tureckiej, a także powiewem nowatorskich połączeń w autorskiej kuchni wegańskiej lub wegetariańskiej. Na kulinarnej mapie Białegostoku nie zabraknie również urokliwych kawiarni i cukiernenek, w których można skosztować pysznych deserów i słodkości.

Białystok proponuje odwiedzać restauracje na śniadanie, lunch, obiad, podwieczorek lub kolację. Samemu, z rodziną, przyjaciółmi, domowymi pupilami - w Białymstoku znajdziesz restauracje, w których spędzisz czas tak jak lubisz i zjesz znakomite jedzenie.

Strona 1 z 38