Wyszukiwanie zaawansowane

Dostawa

Typy kuchni

Restauracje w Szczecinie

W największym mieście województwa zachodniopomorskiego, jednocześnie jego stolicy - w Szczecinie - znajdziesz odpowiedź na pytanie gdzie dobrze zjeść? Wśród wyjątkowych restauracji na kulinarnej mapie miasta znajdziesz restaurację gruzińską, brazylijską, chińską, tajską, czy syryjską. Nie zabraknie też menu z kuchni greckiej, włoskiej, polskiej oraz niezawodnej pizzy, burgerów czy sushi.

Restauracje w Szczecinie są otwarte od wczesnych poranków, do późnych godzin nocnych, dzięki czemu do Twojej dyspozycji są pyszne śniadania, lunche, dania obiadowe, czy też kolacje. Na szczególną uwagę, zarówno mieszkańców, jak i przyjezdnych turystów, zasługują restauracje na starym mieście w Szczecinie, zlokalizowane w pobliżu urokliwych zabytków i Odry. 

Najlepsze restauracje w Szczecinie są polecane przez znawców i smakoszy. Podniebienia gości raczone są daniami rybnymi, mięsnymi, zupami, pastami, potrawami wegetariańskimi i z kuchni wegańskiej. Niezależnie od upodobań kulinarnych, każdy znajdzie coś dla siebie.

Strona 1 z 54