Wyszukiwanie zaawansowane

Dostawa

Typy kuchni

Restauracje w Rzeszowie

Każde województwo ma swoją perełkę - w podkarpackim jest nią Rzeszów. Prawdziwa gratka dla przyjezdnych turystów i doskonałe miasto dla codziennego życia. Posiada dogodną infrastrukturę i okazałe zabytki. Łączy przeszłość z nowoczesnością. Zamek, pałac, zabytkowe kościoły i kamienice, a do tego restauracje serwujące to co najlepsze. Rzeszów może poszczycić się długą listą lokali gastronomicznych. Otwarte restauracje znajdują się na starówce, nieopodal rynku oraz w poszczególnych dzielnicach miasta. Szczególnie atrakcyjną lokalizacją z wyżej wymienionych jest rynek. To tu znajdziesz czołowe restauracje w Rzeszowie - kulinarne wizytówki miasta. Jesteśmy przekonani, że wśród nich odnajdziesz doskonałe dania i niebanalny wystrój, których połączenie zaowocuje atmosferą godną polecenia najbliższym i nie tylko.

Restauracja w Rzeszowie nie jedno ma imię i niejedną kuchnię serwuje. Na Twój talerz mogą trafić przysmaki indyjskie, chińskie, gruzińskie czy meksykańskie. Nie bez znaczenia są w Rzeszowie również restauracje włoskie, a także te z potrawami domowej kuchni polskiej, w wydaniu tradycyjnym i tym bardziej nowoczesnym. Znajdziesz w nich dania na śniadania, lunche lub późniejsze obiady, a także desery i kolacje. 

Bogactwo smaków na kulinarnej mapie miasta nie pozwala nam jednoznacznie powiedzieć, gdzie jest najlepsza restauracja w Rzeszowie, ale jesteśmy przekonani, że możesz ją znaleźć w serwisie znajdzlunch.pl

Strona 1 z 30