Wyszukiwanie zaawansowane

Dostawa

Typy kuchni

Restauracje w Koszalinie

W nadbałtyckim mieście Koszalin spędzisz wyjątkowe chwile, niezależnie czy mieszkasz tu na stałe, czy też okazjonalnie je odwiedzasz. Nadmorski klimat, liczne piesze szlaki, zabytki i restauracje, w których skosztujesz lokalnych przysmaków i flagowych dań kuchni zagranicznych: sushi, pizzy, burgerów, past, curry i innych. Na szczególną uwagę zasługują ryby przygotowywane według najrozmaitszych przepisów: tych tradycyjnych, nawiązujących między innymi do kultury jamneńskiej i bardziej nowoczesnych. Nie zabraknie również potraw całkowicie bezmięsnych i wegańskich, a także oryginalnych autorskich przepisów.

Restauracje w Koszalinie są ciekawe urządzone, dzięki czemu dodatkowo umilą czas spędzony w ich progach. Spotkasz tu aranżacje w duchu folklorystycznym, kamieniczny szyk, urokliwe ogródki i sale, w których można zorganizować imprezy okolicznościowe.

Niezależnie czy jesteś na Śródmieściu, Osiedlu na Skarpie, czy też Sarzynie - możesz liczyć na smaczne menu warte swojej ceny. Wybierz idealne miejsce dla siebie i ciesz się pysznym śniadaniem, lunchem lub kolacją w Koszalinie.

Strona 1 z 12