Lunch w Marchewkowe Pole Malta Office Park

Lunch Marchewkowe Pole Malta Office Park Poznań

Ta restauracja nie zweryfikowała wpisu, część informacji może nie być aktualna. Jesteś właścicielem, menagerem? Zarządzaj wpisem.

Menu Marchewkowe Pole Malta Office Park na dziś

Ta restauracja nie dodała jeszcze swojego menu.

Baraniaka 88
61-131, Poznań Nowe Miasto

Opis restauracji:

Codziennie od najwcześniejszych godzin porannych, kiedy większość jeszcze śpi, my już z pasją wybieramy świeże warzywa, sprawdzamy soczystość mięsa i wyruszamy w przygodę pełną harmonijnych odgłosów pracujących noży, stuku garnków i trzebiotu gotujących się potraw.

Pod marką Marchewkowe Pole kryją się:

kantyny w najlepszych poznańskich biurowcach (Poznań Financial Center, Malta Office Park, Business Garden) – miejsce na szybki codzienny lunch, z codziennie zmieniającym się menu i atrakcyjnymi cenami. Świeże i naturalne dania obiadowe uzupełniamy sałatkami i zupami, świeżo wypiekanym ciastem, koktajlami i smoothies i szereg innych pyszności. Oferujemy również specjalne menu fit, przygotowywane wraz z dietetykiem.

cateringi - nie tylko pięknie podane, smaczne jedzenie, ale też wyszukiwanie miejsc, pomoc w doborze atrakcji, dekoracji oraz muzyki - od profesjonalnej przerwy w konferencji czy negocjacjach do szalonego ogrodowego grill party z soczystymi burgerami.

Proponowane lunche w pobliżu

Lavenda cafe & lunch

Wodna 3/4, Stare Miasto
Odległość: 2,2 km

Zielona Kuchnia

Druskienicka 8, Jeżyce
Odległość: 7,16 km

Kurczak vs Skrzydełka

Opolska 16, Wilda
Odległość: 5,44 km

Mamasitas

Taczaka 24, Stare Miasto
Odległość: 2,89 km

Be Umami Poznań

Młyńska 7 , Stare Miasto
Odległość: 3 km

Projekt Wilson

Matejki 56, Grunwald
Odległość: 4,48 km