Lunch w Tapas Bar

Lunch Tapas Bar Poznań

Ta restauracja nie zweryfikowała wpisu, część informacji może nie być aktualna. Jesteś właścicielem, menagerem? Zarządzaj wpisem.

Menu Tapas Bar na dziś

Ta restauracja nie dodała jeszcze swojego menu.

Stary Rynek 60
61-772, Poznań Stare Miasto

Opis restauracji:

W TAPAS BAR spotykają się ludzie rozkoszujący się życiem i rozpuszczający swoje zmysły, w tym przede wszystkim zmysł smaku. Pomysł na tapas zrodził się z hiszpańskiej kultury spędzania dnia, w którym zawsze znajdzie się czas na para pikar, czyli coś do przekąszenia. Hiszpańskie Tapas bary mają coś wspólnego: drzwi otwarte, wchodzisz i już czujesz ten klimat, w powietrzu lekka mgiełka z czosnkowych specjałów. Camarero wita Cię z uśmiechem, przy barze widzisz twarze znajomych i ludzi, których dzisiaj poznasz delektując się nieprzeciętnymi zakąskami przy kieliszku dobrego wina, sherry, czy innego ulubionego alkoholu.

Tapas Bar spowoduje, że rytm i muzyka porwie Cię w tajemniczy i ekskluzywny świat gorących nocy. Światła, które zresztą są wszędzie, wprowadzą Cię w magiczny klimat Clubu, a wraz ze swoimi przyjaciółmi przeżyjesz najcudowniejsze chwile w Poznaniu! Restauracja zlokalizowana jest dokładnie w centrum Poznania - na końcu ulicy Wrocławskiej, wchodzącej do Starego Rynku.

Proponowane lunche w pobliżu

Lavenda cafe & lunch

Wodna 3/4, Stare Miasto
Odległość: 135 m

Zielona Kuchnia

Druskienicka 8, Jeżyce
Odległość: 5,12 km

N108 restaurant&more

Malwowa 108, Grunwald
Odległość: 8,42 km

Kurczak vs Skrzydełka

Opolska 16, Wilda
Odległość: 4,55 km

Mamasitas

Taczaka 24, Stare Miasto
Odległość: 681 m

Be Umami Poznań

Młyńska 7 , Stare Miasto
Odległość: 665 m