Lunch w mangiami!
Polecamy

Restauracja mangiami! Warszawa

Godziny otwarcia: 18:00 - 23:00

Menu na dziś

Ta restauracja nie dodała jeszcze swojego menu.

Brzeska 18
03-737, Warszawa Praga-Północ
Tel. 505 299 006

Typy kuchni:

Włoska

Opis restauracji:

Ta oszałamiająca dyskretnym i eleganckim wnętrzem włoska trattoria i legendarny klub jazzowy znajdują się w tym samym lokalu w samym sercu Pragi Północ - ulubionej dzielnicy warszawskiej bohemy i niespokojnych duchów. Połączenie wykwintnych włoskich potraw, doskonałych win i wyjątkowych koktajli z emocjami związanymi z prawdziwym jazzem działa jak magnes na wszystkich, którzy chcą uczestniczyć w jednoczesnej uczcie dla Ciała i Duszy!
Podczas gdy Mangiami zachwyca niezwykłym menu, zbudowanym wyłącznie z najwyższej jakości produktów, zgodnie z tradycyjnymi recepturami reprezentującymi różne regiony Włoch oraz eleganckim menu włoskich win, a także niezwykłą kolekcją koktajli i alkoholi z całego świata, to 12on14 Jazz Club stanowi niewątpliwie wyjątkowe miejsce zorientowane na sztukę, skupiając ludzi aktywnych zawodowo i nastawionych na sukces, reprezentujących nowoczesne, proeuropejskie poglądy.
Synergia obu projektów tworzy wyjątkowe miejsce, którego nie sposób pominąć na liście życzeń. Wskazówka - rezerwacja miejsc na wieczorne spotkania przez większość tygodnia wydaje się konieczna, a w weekendy obowiązkowa.