Wyszukiwanie zaawansowane

Dostawa

Typy kuchni

Śniadania w Warszawie

Jeżeli szukasz smacznego śniadania w Warszawie blisko Twojej lokalizacji to dobrze trafiłeś. Strona znajdzlunch.pl to wygodna wyszukiwarka ofert śniadaniowych na terenie Warszawy. Dzięki niej szybko odnajdziesz lokale gastronomiczne podające śniadanię blisko miejsca Twojego położenia.Warszawa oferuje szeroką gamę śniadań: nic tylko przebierać i cieszyć się smacznym i tanim posiłkiem!

Gdzie na śniadanie w Warszawie?

Jak dobrze zacząć dzień, żeby mieć energię i pasję do działania aż do późnego wieczora? Kluczem jest zdrowe, smaczne i pożywne śniadanie - pierwszy i najważniejszy posiłek każdego dnia. W stolicy wybór lokali gastronomicznych jest bardzo szeroki, dlatego zapewne zadajesz sobie teraz pytanie: gdzie znajdę najlepsze śniadania w Warszawie? I co zjeść na śniadanie w Warszawie, żeby było pysznie i żeby nie wydać miliona monet?

Gdzie zjeść najlepsze śniadanie w Warszawie?

Mapa stolicy jest gęsto usiana sprawdzonymi miejscami, w których można zjeść dobre śniadanie w Warszawie.Wybór jest bardzo szeroki. Możemy zdecydować się na wegańskie śniadanie w jednej z modnych warszawskich kawiarni. W takich miejscach jak Coffeedesk, Stor, czy Relax na Wilczej zjemy wyśmienite warszawskie śniadanie i rozbudzimy się kawą jakości speciality. Innym pomysłem jest zajrzenie do jednej z popularnych restauracji, które serwują także śniadani (często w atrakcyjnych cenach). Tego typu tanie śniadanie w Warszawie zjemy na przykład w uwielbianej przez studentów Aioli, gdzie w ofercie znajdują się klasyczne kanapki z jajkiem i bekonem, pizze, bagietki i jogurty naturalne w różnych wariantach. Gdybyśmy jednak gustowali w klasycznym, francuskim stylu, kulinarne spełnienie znajdziemy w śniadaniowni Krem, która jest uznawana za jedną z najlepszych lokalizacji na gastronomicznej mapie stolicy.

Najlepsze śniadania w centrum stolicy

Wszystkie wymienione wyżej miejsca znajdują się w okolicy centrum miasta, ale dla podróżnych i miłośników śniadania w centrum Warszawy polecane są również inne lokale. Na Nowym Świecie warto wypróbować lokal Raj w Niebie, w którym serwowane są śniadania w stylu hawajskim! Brzmi ekscytująco, prawda? Kolejnym, wartym odwiedzenia miejscem jest knajpa Bułkę przez Bibułkę. Jest to w zasadzie sieć restauracji, ale jedna z nich znajduje się między innymi na Śródmieściu. Zjemy tam klasyczne croissanty i bajgle w różnych konfiguracjach, zatem każdy znajdzie coś dla siebie. Ostatni polecany adres to Croque Madame, czyli miejsce w którym zjemy elegancki, francuski posiłek. To także doskonała śniadaniownia, w której z powodzeniem możemy zorganizować śniadanie biznesowe.

Strona 1 z 270