Lunch w Bobbie Burger Emilii Plater

Restauracja Bobbie Burger Emilii Plater Warszawa

Ta restauracja nie zweryfikowała wpisu, część informacji może nie być aktualna. Jesteś właścicielem, menagerem? Zarządzaj wpisem.

Menu na dziś

Ta restauracja nie dodała jeszcze swojego menu.

Emilii Plater 47
00-118, Warszawa Inna

Opis restauracji:

Historia Bobby Burgera zaczęła się w 2012 roku, kiedy to dwóch znajomych zainspirowanych amerykańską kulturą miejską, postanowiło stworzyć coś zupełnie nowego – food truck’a serwującego burgery mające być opozycją do znanych, niezdrowych fast food’ów. Na warszawskich ulicach pojawił się szary samochód, którego przystanki wyznaczała na bieżąco miejska kultura. Trend szybko zyskał na popularności, dzięki czemu już rok później Bobby Burger otworzył pierwszą restaurację przy ul. Żurawiej w Warszawie oraz stworzył system franczyzowy. Od tego czasu Bobby rośnie jak bułki na drożdżach.

Na początku 2014 roku restauracje BB pojawiły się poza granicami Warszawy i odcisnął swój ślad na mapie kulinarnej Krakowa, zaś kilka miesięcy później dotarł do Gdańska oraz przycumował nad Brdą w Bydgoszczy. Następnie lokale oznaczone czarnym logotypem BB pojawiły się także w Rzeszowie, Sopocie, Gdyni, Nowym Sączu, Katowicach, Wrocławiu i Łodzi. Aktualnie do sieci należy 35 restauracji, a marka ciągle rośnie w siłę. Właścicielom sieci przyświeca motto: REAL FOOD, REAL PEOPLE.

Proponowane restauracje w pobliżu

Bistro Akademia Smaków Ryszarda Majewskiego

Czapelska 23, Praga-Południe
Odległość: 5,75 km

Bistro Stokrotka

Ludwika Kondratowicza 23, Targówek
Odległość: 7,23 km

Besuto Sushi & Noodle

Nowy Świat 27, Śródmieście-Centrum
Odległość: 1,12 km

BISTROSFERA

Al.Jerozolimskie 94, Ochota
Odległość: 1,91 km

Wok & Talk Asian Restaurant

Konstruktorska 7, Mokotów
Odległość: 5,15 km

mangiami!

Brzeska 18, Praga-Północ
Odległość: 3,57 km