Lunch w DUO Cafe & Cocktail Bar

Śniadania DUO Cafe & Cocktail Bar Warszawa

Ta restauracja nie zweryfikowała wpisu, część informacji może nie być aktualna. Jesteś właścicielem, menagerem? Zarządzaj wpisem.

Śniadania na dziś

Ta restauracja nie dodała jeszcze swojego menu.

Grzybowska 2
00-131, Warszawa Inna

Opis restauracji:

Stanowimy zespół ludzi dla których GOTOWANIE i kulinaria to pasja. Używamy wyłącznie oryginalnych produktów od lokalnych dostawców. Stawiamy na jakość i zadowolenie klienta.

Codziennie oferujemy lunch, będący połączeniem tapa lub zupy oraz dania głównego. Uzupełnieniem naszej kuchni są wina. Odpowiednio wyselekcjonowane, aromatyczne z możliwością zakupu na kieliszki.

Nasza oferta została przygotowana w forie DUO, czyli dla tych co lubią wypić doskonałą kawę w towarzystwie słodkiego deseru, jak i dla tych, którzy szukają domowej, aromatycznej kuchni w samym sercu tętniącej Warszawy.

W DUO Cafe zorganizujesz także przyjęcia m.in. urodziny, imieniny, wieczór panieński/kawalerski, spotkanie biznesowe, uroczystości warte oprawy w tak klimatycznym miejscu jak DUO.

I jeszcze o miłości! DUO Cafe, to miejsce stworzone z miłości do kulinarnych tradycji. Razem ze zmianą pór roku, zmienia się nasza kuchnia. DUO Cafe to klasyka i nowoczesność zarazem.

Proponowane śniadania w pobliżu

Bistro Akademia Smaków Ryszarda Majewskiego

Czapelska 23, Praga-Południe
Odległość: 5,65 km

Bistro Stokrotka

Ludwika Kondratowicza 23, Targówek
Odległość: 6,57 km

Besuto Sushi & Noodle

Nowy Świat 27, Śródmieście-Centrum
Odległość: 1,24 km

BISTROSFERA

Al.Jerozolimskie 94, Ochota
Odległość: 2,33 km

Wok & Talk Asian Restaurant

Konstruktorska 7, Mokotów
Odległość: 5,84 km

mangiami!

Brzeska 18, Praga-Północ
Odległość: 3,15 km