Lunch w Ed Red Warszawa

Lunch Ed Red Warszawa Warszawa

Ta restauracja nie zweryfikowała wpisu, część informacji może nie być aktualna. Jesteś właścicielem, menagerem? Zarządzaj wpisem.

Menu Ed Red Warszawa na dziś

Ta restauracja nie dodała jeszcze swojego menu.

Hala Mirowska 1
00-138, Warszawa Inna

Opis restauracji:

Jeśli poszukujesz menu lunchowego, opartego o mięsne propozycje, Ed Red jest restauracją dla Ciebie. W ofercie znajdują się dania dla prawdziwych fanów steków. Znajdziesz je w Ed Red, przyrządzone klasycznie i w konfiguracjach, brzmiących unikalnie. Spróbujesz mięsa w niecodziennym wydaniu. Głowizna lub bycze jądra na lunch? Zdecydowanie warto spróbować, opinie mówią same za siebie.

Oferujemy dostawę z Ed Red w Warszawie, miejsca, w którym naturalne smaki i ekologiczne produkty uzupełniają się z tradycyjnym smakiem mięs. W Ed Red zjesz smakowite burgery, steki, dopasowane do Twoich oczekiwań, a także dania rybne i bezmięsne. Menu uzupełniają piwa rzemieślnicze oraz desery, które po obfitych porcjach przystawki i dania głównego mogą okazać się odpowiednie po dłuższej przerwie.

Wybierz Ed Red i przekonaj się, że nasza dostawa lunchu w Warszawie to możliwość spożycia pełnowartościowego dania szybko i zdrowo. Zapoznaj się z cennikiem i zamów dostawę już dziś. Najwyższa jakość gwarantowana.

Proponowane lunche w pobliżu

Bistro Akademia Smaków Ryszarda Majewskiego

Czapelska 23, Praga-Południe
Odległość: 6,06 km

Bistro Stokrotka

Ludwika Kondratowicza 23, Targówek
Odległość: 6,59 km

Besuto Sushi & Noodle

Nowy Świat 27, Śródmieście-Centrum
Odległość: 1,67 km

BISTROSFERA

Al.Jerozolimskie 94, Ochota
Odległość: 2,17 km

Wok & Talk Asian Restaurant

Konstruktorska 7, Mokotów
Odległość: 5,94 km

mangiami!

Brzeska 18, Praga-Północ
Odległość: 3,45 km