Lunch w Restauracja WARS - Chłopickiego
Polecamy

Restauracja WARS - Chłopickiego Warszawa

Godziny otwarcia: 08:00 - 16:00
verified by znajdzlunch.pl

Menu na dziś

Ta restauracja nie dodała jeszcze swojego menu.

Józefa Chłopickiego 50
04-275, Warszawa Praga-Południe
Tel. +48 502 161 075

Opis restauracji:

Warszawa Grochów, to obecnie największa stacja postojowa, lokomotywownia i wagonownia w Polsce, położona na terenie Olszynki Grochowskiej, w warszawskiej dzielnicy Praga-Południe. Na powierzchni niemalże kilkudziesięciu hektarów mają swoją siedzibę zakłady obsługujące i serwisujące najnowocześniejsze pociągi w służbie Pasażerom na polskich torach.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom bezpośredniego otoczenia naszej firmy, w 2014 roku, w Centrali WARS przy ulicy Chłopickiego 50, otworzyliśmy restaurację, której drzwi są zawsze szeroko otwarte, również dla tych, którzy chcą nadłożyć drogi z pobliskich tras szybkiego ruchu, aby cieszyć się doskonałą kuchnią i swobodną, ciepłą atmosferą.

Nasza restauracja to nie tylko doskonałe miejsc do spędzenia odprężającej przerwy w pracy. Jako nieliczni, serwujemy obiady już od godziny 10:30, tak aby umożliwić regenerację sił pracującym od wczesnych godziny porannych. Nasze słynne i obfite zestawy obiadowe, to urozmaicone posiłki przygotowywane codziennie ze świeżych produktów, pod okiem doświadczonych Szefów Kuchni.

Dysponując doskonale wyposażonym zapleczem produkcyjnym i logistycznym specjalizujemy się także w dostawach posiłków do okolicznych firm i biur. Z przyjemnością realizujemy także przyjęcia okolicznościowe i biznesowe, zarówno w przestronnym wnętrzu restauracji, jak również z dojazdem do Klienta.

Menu: http://www.menu.wars.pl/
Tel: +48 502 161 075
e-mail: [email protected]

Instagram: Podróże Pełne Smaku
www.wars.pl

Zapraszamy :)