Lunch w Zdrowa Krowa

Śniadania Zdrowa Krowa Warszawa

Ta restauracja nie zweryfikowała wpisu, część informacji może nie być aktualna. Jesteś właścicielem, menagerem? Zarządzaj wpisem.

Śniadania na dziś

Ta restauracja nie dodała jeszcze swojego menu.

Kasprzaka 7
01-211, Warszawa Wola

Opis restauracji:

Uwielbiamy dobrą wołowinę dlatego u nas dostaniesz steki z sezonowanej wołowiny i burgery wołowe, które w 100% przygotowujemy na miejscu ze świeżych składników. Dbamy o to co serwujemy, o każdy detal i jakość wszystkich produktów. Zdrowa Krowa to obecnie jedyna restauracja, które serwuje dietę paleo, popularną wśród sportowców, szczególnie, uprawiających sporty sylwetkowe (kulturystyka, crossfit) i sztuki walki. Goście mogą spróbować burgerów przygotowanych w pieczarce portobello zamiast bułek – w pełni z nieprzetworzonych produktów, bez glutenu i nabiału. Doskonałe jako posiłki przedtreningowe i potreningowe – stąd powiązanie Zdrowej Krowy ze sportem jest tak silne. Podopiecznych znajdziecie na okładkach magazynów sportowych, jak również podium maratonów, Runmageddonu, boiskach siatkarskich, piłkarskich czy nawet na ringu.

Lokal cechują weekendowe eventy, gdzie klienci celebrują nadchodzące wydarzenia – z limitowanym menu, niebanalną muzyką i klimatycznym wystrojem.

Proponowane śniadania w pobliżu

Bistro Akademia Smaków Ryszarda Majewskiego

Czapelska 23, Praga-Południe
Odległość: 7,68 km

Bistro Stokrotka

Ludwika Kondratowicza 23, Targówek
Odległość: 8,24 km

Besuto Sushi & Noodle

Nowy Świat 27, Śródmieście-Centrum
Odległość: 3,06 km

BISTROSFERA

Al.Jerozolimskie 94, Ochota
Odległość: 730 m

Wok & Talk Asian Restaurant

Konstruktorska 7, Mokotów
Odległość: 4,99 km

mangiami!

Brzeska 18, Praga-Północ
Odległość: 5,28 km