Lunch w Hard Rock Cafe Warsaw

Hard Rock Cafe Warsaw

Godziny podawania: 12:00 - 15:00

Menu Hard Rock Cafe Warsaw na dziś

Porównaj lunche

(Wymień grillowaną wołowinę na wegetariańską opcję z komosy ryżowej, czarnej fasoli, pieczonej kukurydzy, zielonej cebulki, nasion chia oraz grzybowego puree z pieczarek, grzybów shitake i portobello.)

Oferta jeszcze nie została na dziś dodana, zapraszamy później

Złota 59
00-120, Warszawa, Śródmieście-Centrum
Tel. 22 222 07 00

Opis restauracji:

Hard Rock Cafe Warsaw to restauracja w samym centrum Warszawy, która istnieje na rynku już od 2007 roku. Wiele lat ciężkiej pracy i słuchania potrzeb oraz oczekiwań klientów zaprocentowało pysznym menu, w którym znajdziesz najlepsze amerykańskie dania z nutką lokalnych smaków.

Naszą specjalnością są steki, potrawy z grilla i dobrze wypieczone ryby. Wszystko to podawana z najwyższej klasy dodatkami w postaci surówek, serów, frytek i wyśmienitych sosów.

Dla wegetarian także znajdzie się miejsce, ponieważ oferujemy roślinne zamienniki m.in. z komosy ryżowej i czarnej fasoli. Nasze ceny odpowiadają jakości i rozmiarom dostępnych u nas potraw, które nasycą każdego amatora kuchni amerykańskiej. Przygotowywane przez nas lunche, możesz wygodnie zamówić z dostawą do domu lub miejsca pracy, tak aby wszędzie móc delektować się pysznym jedzeniem.

Opinie naszych stałych klientów nie pozostawiają wątpliwości - restauracja Hard Rock Cafe Warszawa to miejsce z niesamowitą atmosferą, uzdolnionymi pracownikami i smakowitymi potrawami. Przekonaj się sam!

Proponowane lunche w pobliżu

Lunch w Bobbie Burger Emilii Plater

Bobbie Burger Emilii Plater

Emilii Plater 47, Śródmieście-Centrum
Odległość: 158 m

Oferta jeszcze nie została na dziś dodana, zapraszamy później

Lunch w Paros

Paros

Jasna 14/16, Śródmieście-Centrum
Odległość: 443 m

Oferta jeszcze nie została na dziś dodana, zapraszamy później

Lunch w Benihana

Benihana

Twarda 4, Śródmieście-Centrum
Odległość: 625 m

Oferta jeszcze nie została na dziś dodana, zapraszamy później

Pokaż więcej proponowanych lunchy w pobliżu