Proponowane restauracje w pobliżu

Lubię to!

Złota 59, Śródmieście-Centrum
Odległość: 9 m

Subway

Złota 59, Śródmieście-Centrum
Odległość: 31 m

Warszawska Garmażerka

Aleje Jerozolimskie 54, Śródmieście-Centrum
Odległość: 68 m

WrapMe! by Salad Story

Złota 59, Śródmieście-Centrum
Odległość: 77 m

Fragola

Złota 59, Śródmieście-Centrum
Odległość: 78 m

KFC

Złota 59, Śródmieście-Centrum
Odległość: 85 m
Lunch w Hard Rock Cafe Warsaw

Restauracja Hard Rock Cafe Warsaw Warszawa

Godziny otwarcia: 09:00 - 00:00

Całe menu

Ta restauracja nie dodała jeszcze swojego menu.

Opis restauracji:

Hard Rock Cafe Warsaw to restauracja w samym centrum Warszawy, która istnieje na rynku już od 2007 roku. Wiele lat ciężkiej pracy i słuchania potrzeb oraz oczekiwań klientów zaprocentowało pysznym menu, w którym znajdziesz najlepsze amerykańskie dania z nutką lokalnych smaków.

Naszą specjalnością są steki, potrawy z grilla i dobrze wypieczone ryby. Wszystko to podawana z najwyższej klasy dodatkami w postaci surówek, serów, frytek i wyśmienitych sosów.

Dla wegetarian także znajdzie się miejsce, ponieważ oferujemy roślinne zamienniki m.in. z komosy ryżowej i czarnej fasoli. Nasze ceny odpowiadają jakości i rozmiarom dostępnych u nas potraw, które nasycą każdego amatora kuchni amerykańskiej. Przygotowywane przez nas lunche, możesz wygodnie zamówić z dostawą do domu lub miejsca pracy, tak aby wszędzie móc delektować się pysznym jedzeniem.

Opinie naszych stałych klientów nie pozostawiają wątpliwości - restauracja Hard Rock Cafe Warszawa to miejsce z niesamowitą atmosferą, uzdolnionymi pracownikami i smakowitymi potrawami. Przekonaj się sam!