Lunch w Hard Rock Cafe Warsaw

Lunch Hard Rock Cafe Warsaw Warszawa

Ta restauracja nie zweryfikowała wpisu, część informacji może nie być aktualna. Jesteś właścicielem, menagerem? Zarządzaj wpisem.

Menu Hard Rock Cafe Warsaw na dziś

Ta restauracja nie dodała jeszcze swojego menu.

Opis restauracji:

Hard Rock Cafe Warsaw to restauracja w samym centrum Warszawy, która istnieje na rynku już od 2007 roku. Wiele lat ciężkiej pracy i słuchania potrzeb oraz oczekiwań klientów zaprocentowało pysznym menu, w którym znajdziesz najlepsze amerykańskie dania z nutką lokalnych smaków.

Naszą specjalnością są steki, potrawy z grilla i dobrze wypieczone ryby. Wszystko to podawana z najwyższej klasy dodatkami w postaci surówek, serów, frytek i wyśmienitych sosów.

Dla wegetarian także znajdzie się miejsce, ponieważ oferujemy roślinne zamienniki m.in. z komosy ryżowej i czarnej fasoli. Nasze ceny odpowiadają jakości i rozmiarom dostępnych u nas potraw, które nasycą każdego amatora kuchni amerykańskiej. Przygotowywane przez nas lunche, możesz wygodnie zamówić z dostawą do domu lub miejsca pracy, tak aby wszędzie móc delektować się pysznym jedzeniem.

Opinie naszych stałych klientów nie pozostawiają wątpliwości - restauracja Hard Rock Cafe Warszawa to miejsce z niesamowitą atmosferą, uzdolnionymi pracownikami i smakowitymi potrawami. Przekonaj się sam!

Proponowane lunche w pobliżu

Bistro Akademia Smaków Ryszarda Majewskiego

Czapelska 23, Praga-Południe
Odległość: 5,73 km

Bistro Stokrotka

Ludwika Kondratowicza 23, Targówek
Odległość: 7,36 km

Besuto Sushi & Noodle

Nowy Świat 27, Śródmieście-Centrum
Odległość: 1,11 km

BISTROSFERA

Al.Jerozolimskie 94, Ochota
Odległość: 1,88 km

Wok & Talk Asian Restaurant

Konstruktorska 7, Mokotów
Odległość: 5,01 km

mangiami!

Brzeska 18, Praga-Północ
Odległość: 3,64 km