Lunch w Jaglana

Lunch Jaglana Poznań

Ta restauracja nie zweryfikowała wpisu, część informacji może nie być aktualna. Jesteś właścicielem, menagerem? Zarządzaj wpisem.

Menu Jaglana na dziś

Ta restauracja nie dodała jeszcze swojego menu.

Kramarska 1/5
61-765, Poznań Inna

Opis restauracji:

Lokal czynny:
poniedziałek - sobota 8 - 20
niedziela 8 - 18

JAGLANA to miejsce stworzone dla pasjonatów zdrowego stylu życia, sportu i dobrej kuchni. Jeśli dbasz o to co znajduje się na Twoim talerzu to idealnie trafiłeś! :)

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, jednak często pomijany ze względu na brak czasu. Postanowiliśmy wyjść Tobie na przeciw! Tworzymy miejsce, w którym zjesz pełnowartościowe śniadanie, zadowoli ono najbardziej wymagające podniebienie. Wszystkie Nasze posiłki zostały opracowane we współpracy z wykwalifikowanymi dietetykami, tak aby sprostać Twoim potrzebom. Znajdziesz u nas produkty dostosowane do diety wegańskiej, wegetariańskiej czy paleo. Osoby z nietolerancją laktozy i glutenu również znajdą dla siebie coś pysznego.

A jeśli jesteś na diecie i nie możesz pozwolić sobie na słodkości, mamy również coś dla Ciebie! Teraz możesz skusić się na co tylko masz ochotę - bez wyrzutów sumienia, bez zbędnych kalorii, bez chemicznych dodatków. W Jaglanej wypiekamy ciasta z najwyższej jakości produktów bio dostosowanych do każdego rodzaju diety, nie tracąc przy tym walorów smakowych!

Zdrowo, smacznie i w przyjaznej atmosferze!

Zapraszamy :)

Proponowane lunche w pobliżu

Lavenda cafe & lunch

Wodna 3/4, Stare Miasto
Odległość: 262 m

Zielona Kuchnia

Druskienicka 8, Jeżyce
Odległość: 4,95 km

N108 restaurant&more

Malwowa 108, Grunwald
Odległość: 8,46 km

Kurczak vs Skrzydełka

Opolska 16, Wilda
Odległość: 4,72 km

Mamasitas

Taczaka 24, Stare Miasto
Odległość: 767 m

Be Umami Poznań

Młyńska 7 , Stare Miasto
Odległość: 593 m