Proponowane śniadania w pobliżu

Cafe SOHO

Wroniecka 2/3, Inna
Odległość: 39 m

Why Thay

Kramarska 7, Stare Miasto
Odległość: 52 m

Czerwone Sombrero Mexican Restaurant

Stary Rynek 94, Inna
Odległość: 82 m

Rynek 95

Stary Rynek 95, Stare Miasto
Odległość: 87 m

Czerwone Sombrero

Stary Rynek 94, Stare Miasto
Odległość: 87 m

Tapas Bar

Stary Rynek 60, Stare Miasto
Odległość: 199 m
Lunch w Jaglana

Śniadania Jaglana Poznań

Śniadania na dziś

Ta restauracja nie dodała jeszcze swojego menu.

Kramarska 1/5
61-765, Poznań Inna

Opis restauracji:

Lokal czynny:
poniedziałek - sobota 8 - 20
niedziela 8 - 18

JAGLANA to miejsce stworzone dla pasjonatów zdrowego stylu życia, sportu i dobrej kuchni. Jeśli dbasz o to co znajduje się na Twoim talerzu to idealnie trafiłeś! :)

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, jednak często pomijany ze względu na brak czasu. Postanowiliśmy wyjść Tobie na przeciw! Tworzymy miejsce, w którym zjesz pełnowartościowe śniadanie, zadowoli ono najbardziej wymagające podniebienie. Wszystkie Nasze posiłki zostały opracowane we współpracy z wykwalifikowanymi dietetykami, tak aby sprostać Twoim potrzebom. Znajdziesz u nas produkty dostosowane do diety wegańskiej, wegetariańskiej czy paleo. Osoby z nietolerancją laktozy i glutenu również znajdą dla siebie coś pysznego.

A jeśli jesteś na diecie i nie możesz pozwolić sobie na słodkości, mamy również coś dla Ciebie! Teraz możesz skusić się na co tylko masz ochotę - bez wyrzutów sumienia, bez zbędnych kalorii, bez chemicznych dodatków. W Jaglanej wypiekamy ciasta z najwyższej jakości produktów bio dostosowanych do każdego rodzaju diety, nie tracąc przy tym walorów smakowych!

Zdrowo, smacznie i w przyjaznej atmosferze!

Zapraszamy :)