Lunch w Jaglana

Promocje Jaglana Poznań

Promocje na dziś

Ta restauracja nie dodała jeszcze swojego menu.

Kramarska 1/5
61-765, Poznań Inna

Opis restauracji:

Lokal czynny:
poniedziałek - sobota 8 - 20
niedziela 8 - 18

JAGLANA to miejsce stworzone dla pasjonatów zdrowego stylu życia, sportu i dobrej kuchni. Jeśli dbasz o to co znajduje się na Twoim talerzu to idealnie trafiłeś! :)

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, jednak często pomijany ze względu na brak czasu. Postanowiliśmy wyjść Tobie na przeciw! Tworzymy miejsce, w którym zjesz pełnowartościowe śniadanie, zadowoli ono najbardziej wymagające podniebienie. Wszystkie Nasze posiłki zostały opracowane we współpracy z wykwalifikowanymi dietetykami, tak aby sprostać Twoim potrzebom. Znajdziesz u nas produkty dostosowane do diety wegańskiej, wegetariańskiej czy paleo. Osoby z nietolerancją laktozy i glutenu również znajdą dla siebie coś pysznego.

A jeśli jesteś na diecie i nie możesz pozwolić sobie na słodkości, mamy również coś dla Ciebie! Teraz możesz skusić się na co tylko masz ochotę - bez wyrzutów sumienia, bez zbędnych kalorii, bez chemicznych dodatków. W Jaglanej wypiekamy ciasta z najwyższej jakości produktów bio dostosowanych do każdego rodzaju diety, nie tracąc przy tym walorów smakowych!

Zdrowo, smacznie i w przyjaznej atmosferze!

Zapraszamy :)

Proponowane promocje w pobliżu

Mamasitas

Taczaka 24, Stare Miasto
Odległość: 767 m

Lavenda cafe & lunch

Wodna 3/4, Stare Miasto
Odległość: 262 m

Zielona Kuchnia

Druskienicka 8, Jeżyce
Odległość: 4,95 km

Restauracja Hatti

Woźna 13, Stare Miasto
Odległość: 385 m

N108 restaurant&more

Malwowa 108, Grunwald
Odległość: 8,46 km

Olimp

Górecka 30, Grunwald
Odległość: 4,04 km