Lunch w Bibenda

Restauracja Bibenda Warszawa

Ta restauracja nie zweryfikowała wpisu, część informacji może nie być aktualna. Jesteś właścicielem, menagerem? Zarządzaj wpisem.

Menu na dziś

Ta restauracja nie dodała jeszcze swojego menu.

Nowogrodzka 10
00-511, Warszawa Śródmieście-Centrum

Opis restauracji:

Nieprzypadkowo nazwa restauracji z włoskiego nawiązuje do jedzenia i picia. Właściciele chcieli stworzyć miejsce, w którym każdy będzie czuł się swobodnie, jak u siebie. I taka jest właśnie Bibenda.

To miejsce, z którego pochodzą potrawy idealne na każdą okazję. Potrawy, które są przygotowywane z sercem i umiłowaniem do gastronomii. To przede wszystkim nieskomplikowane dania, które można łączyć według upodobań. Wszystkie proponowane pozycje są autorskie, a co za tym idzie unikalne. Gotujemy uczciwie, czerpiąc z dobrodziejstw lokalnych sezonowych produktów. Chętnie dzielimy się tym, co dała nam natura, przygotowując świeże posiłki.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji do godziny 20-tej, przygotowując posiłki na dowóz. Możesz zamówić danie z wyprzedzeniem, na konkretny dzień. Realizujemy dostawy na terenie całego miasta, zaspokajając gusta największych smakoszy. Daj się porwać w podróż po unikalnej mapie smaków! Zapoznaj się z naszym menu i skorzystaj z oferty Bibendy! Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie złożysz zamówienie.

Proponowane restauracje w pobliżu

Bistro Akademia Smaków Ryszarda Majewskiego

Czapelska 23, Praga-Południe
Odległość: 4,92 km

Bistro Stokrotka

Ludwika Kondratowicza 23, Targówek
Odległość: 7,19 km

Besuto Sushi & Noodle

Nowy Świat 27, Śródmieście-Centrum
Odległość: 409 m

BISTROSFERA

Al.Jerozolimskie 94, Ochota
Odległość: 2,67 km

Wok & Talk Asian Restaurant

Konstruktorska 7, Mokotów
Odległość: 5,18 km

mangiami!

Brzeska 18, Praga-Północ
Odległość: 3,1 km