Proponowane lunche w pobliżu

Akasaka

Nowogrodzka 15, Śródmieście-Centrum
Odległość: 24 m

Namaste India: Restauracja Indyjska, Indian Restaurant in Warsaw

Nowogrodzka 15, Śródmieście-Centrum
Odległość: 25 m

Jabeerwocky Craft Beer Pub

Nowogrodzka 12, Śródmieście-Centrum
Odległość: 28 m

Street Sushi

Krucza 46, Śródmieście-Centrum
Odległość: 50 m

Salad Story

Krucza 41/43, Śródmieście-Centrum
Odległość: 58 m

Buła z Pieca

Krucza 46, Śródmieście-Centrum
Odległość: 67 m
Lunch w Bibenda

Lunch Bibenda Warszawa

Menu Bibenda na dziś

Ta restauracja nie dodała jeszcze swojego menu.

Nowogrodzka 10
00-511, Warszawa Śródmieście-Centrum

Opis restauracji:

Nieprzypadkowo nazwa restauracji z włoskiego nawiązuje do jedzenia i picia. Właściciele chcieli stworzyć miejsce, w którym każdy będzie czuł się swobodnie, jak u siebie. I taka jest właśnie Bibenda.

To miejsce, z którego pochodzą potrawy idealne na każdą okazję. Potrawy, które są przygotowywane z sercem i umiłowaniem do gastronomii. To przede wszystkim nieskomplikowane dania, które można łączyć według upodobań. Wszystkie proponowane pozycje są autorskie, a co za tym idzie unikalne. Gotujemy uczciwie, czerpiąc z dobrodziejstw lokalnych sezonowych produktów. Chętnie dzielimy się tym, co dała nam natura, przygotowując świeże posiłki.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji do godziny 20-tej, przygotowując posiłki na dowóz. Możesz zamówić danie z wyprzedzeniem, na konkretny dzień. Realizujemy dostawy na terenie całego miasta, zaspokajając gusta największych smakoszy. Daj się porwać w podróż po unikalnej mapie smaków! Zapoznaj się z naszym menu i skorzystaj z oferty Bibendy! Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie złożysz zamówienie.