Proponowane lunche w pobliżu

Crepe Cafe - Zwycięzców 23

Zwycięzców 23, Inna
Odległość: 746 m

Lokal Vegan Fala

, Śródmieście-Centrum
Odległość: 996 m

Winestone Warszawa Powiśle

Zagórna 1a, Śródmieście-Centrum
Odległość: 1 km

Grunt I Woda

bulwar Flotylli Wiślanej , Śródmieście-Centrum
Odległość: 1,09 km

Sports Bar & Restaurant

Łazienkowska 3, Śródmieście-Centrum
Odległość: 1,11 km

Dziki Brzeg by Burrito Papas

Solec , Śródmieście-Centrum
Odległość: 1,14 km
Lunch w Boathouse

Lunch Boathouse Warszawa

Menu Boathouse na dziś

Ta restauracja nie dodała jeszcze swojego menu.

Wał Miedzeszyński 389a
03-975, Warszawa Inna

Opis restauracji:

Restauracja Boathouse oferuje ciekawy wybór dań inspirowanych kuchnią śródziemnomorską, w tym bardzo dużo świeżych owoców morza. W ofercie wyróżniają się między innymi słynna zupa homarowo-krewetkowa, półmisek owoców morza czy sola faszerowana mięsem krabów. Choć duży nacisk jest położony w menu na oryginalne dania rybne i ze skorupiaków, coś dla siebie znajdą także miłośnicy mięsa (znakomite steki!) oraz weganie (cudowna sałatka z grillowanym awokado!). Imponujący wybór win, w tym wielu oferowanych na kieliszki, wynika z dużej wagi przykładanej do tego aspektu kulinarnego doświadczenia.

Dużym atutem restauracji Boathouse jest rozległy, zielony ogród oraz przeszklona ściana z widokiem na Wisłę i panoramę Warszawy. Ceny w restauracji są umiarkowanie wysokie, jednak w pełni uzasadnione ogromną dbałością o jakość nawet najdrobniejszych szczegółów oferowanych dań. Restauracja swoje dania oferuje również w dostawie.

Restauracja cieszy się opinią miejsca z niezwykle ciekawym, ambitnym i nowoczesnym podejściem do kuchni śródziemnomorskiej i owoców morza. Spróbuj i daj się oczarować!