Lunch w Boathouse

Promocje Boathouse Warszawa

Ta restauracja nie zweryfikowała wpisu, część informacji może nie być aktualna. Jesteś właścicielem, menagerem? Zarządzaj wpisem.

Promocje na dziś

Ta restauracja nie dodała jeszcze swojego menu.

Wał Miedzeszyński 389a
03-975, Warszawa Inna

Opis restauracji:

Restauracja Boathouse oferuje ciekawy wybór dań inspirowanych kuchnią śródziemnomorską, w tym bardzo dużo świeżych owoców morza. W ofercie wyróżniają się między innymi słynna zupa homarowo-krewetkowa, półmisek owoców morza czy sola faszerowana mięsem krabów. Choć duży nacisk jest położony w menu na oryginalne dania rybne i ze skorupiaków, coś dla siebie znajdą także miłośnicy mięsa (znakomite steki!) oraz weganie (cudowna sałatka z grillowanym awokado!). Imponujący wybór win, w tym wielu oferowanych na kieliszki, wynika z dużej wagi przykładanej do tego aspektu kulinarnego doświadczenia.

Dużym atutem restauracji Boathouse jest rozległy, zielony ogród oraz przeszklona ściana z widokiem na Wisłę i panoramę Warszawy. Ceny w restauracji są umiarkowanie wysokie, jednak w pełni uzasadnione ogromną dbałością o jakość nawet najdrobniejszych szczegółów oferowanych dań. Restauracja swoje dania oferuje również w dostawie.

Restauracja cieszy się opinią miejsca z niezwykle ciekawym, ambitnym i nowoczesnym podejściem do kuchni śródziemnomorskiej i owoców morza. Spróbuj i daj się oczarować!

Proponowane promocje w pobliżu

Bistro Akademia Smaków Ryszarda Majewskiego

Czapelska 23, Praga-Południe
Odległość: 2,82 km

Bistro Stokrotka

Ludwika Kondratowicza 23, Targówek
Odległość: 7,78 km

Besuto Sushi & Noodle

Nowy Świat 27, Śródmieście-Centrum
Odległość: 2,63 km

BISTROSFERA

Al.Jerozolimskie 94, Ochota
Odległość: 5,23 km

Wok & Talk Asian Restaurant

Konstruktorska 7, Mokotów
Odległość: 6,11 km

mangiami!

Brzeska 18, Praga-Północ
Odległość: 3,25 km