Lunch w Cuda na Kiju

Restauracja Cuda na Kiju Warszawa

Ta restauracja nie zweryfikowała wpisu, część informacji może nie być aktualna. Jesteś właścicielem, menagerem? Zarządzaj wpisem.

Menu na dziś

Ta restauracja nie dodała jeszcze swojego menu.

Nowy Świat 6/12
00-400, Warszawa Inna

Opis restauracji:

Cuda na Kiju to ciesząca się dużą popularnością restauracja zlokalizowana na Nowym Świecie. Menu oferuje bogaty wybór pysznej, włoskiej pizzy, deserów oraz orzeźwiających napoi. Do przygotowania pizzy wykorzystywane są składniki najwyższej jakości, takie jak oryginalna, włoska oliwa, soczyste pomidory oraz aromatyczna bazylia, będące podstawą kuchni włoskiej.

W menu zajdziesz klasyczne propozycje, takie jak Margarita, jak i bardziej oryginalne kompozycje. Wyjątkowa Pizza Halloumi to połączenie esencjonalnego sosu pomidorowego, pysznego, cypryjskiego sera halloumi, włoskiej mozzarelli oraz szpinaku.

Restauracja Cuda na Kiju oferuje również pizze dla wegan- dostępna jest klasyczna Margarita z mozzarellą wegańską oraz aromatyczna pizza Wegańska dodatkowo wzbogacona o grzyby, oraz marynowaną dynię.

W pizzerii Cuda na Kiju znajdziesz duży wybór doskonałych piw i napoi. Pizzeria cieszy się uznaniem, o czym mogą świadczyć pozytywne opinie użytkowników. Doceniany jest wyjątkowy smak serwowanej pizzy, szybka dostawa oraz atrakcyjny cennik.

Proponowane restauracje w pobliżu

Bistro Akademia Smaków Ryszarda Majewskiego

Czapelska 23, Praga-Południe
Odległość: 4,48 km

Bistro Stokrotka

Ludwika Kondratowicza 23, Targówek
Odległość: 6,96 km

Besuto Sushi & Noodle

Nowy Świat 27, Śródmieście-Centrum
Odległość: 265 m

BISTROSFERA

Al.Jerozolimskie 94, Ochota
Odległość: 3,11 km

Wok & Talk Asian Restaurant

Konstruktorska 7, Mokotów
Odległość: 5,48 km

mangiami!

Brzeska 18, Praga-Północ
Odległość: 2,74 km