Proponowane lunche w pobliżu

Charlotte Bouillon

Nowy Świat 6/12, Śródmieście-Centrum
Odległość: 88 m

Restauracja FLO

Smolna 40, Śródmieście-Centrum
Odległość: 153 m

Good Taste

Aleje Jerozolimskie 7, Śródmieście-Centrum
Odległość: 157 m

BC Sp. z o.o.

Smolna 15, Śródmieście-Centrum
Odległość: 160 m

Restauracja Aleje3

Aleje Jerozolimskie 3, Śródmieście-Centrum
Odległość: 164 m

City 24

Aleje Jerozolimskie 6, Śródmieście-Centrum
Odległość: 178 m
Lunch w Cuda na Kiju

Lunch Cuda na Kiju Warszawa

Menu Cuda na Kiju na dziś

Ta restauracja nie dodała jeszcze swojego menu.

Nowy Świat 6/12
00-400, Warszawa Inna

Opis restauracji:

Cuda na Kiju to ciesząca się dużą popularnością restauracja zlokalizowana na Nowym Świecie. Menu oferuje bogaty wybór pysznej, włoskiej pizzy, deserów oraz orzeźwiających napoi. Do przygotowania pizzy wykorzystywane są składniki najwyższej jakości, takie jak oryginalna, włoska oliwa, soczyste pomidory oraz aromatyczna bazylia, będące podstawą kuchni włoskiej.

W menu zajdziesz klasyczne propozycje, takie jak Margarita, jak i bardziej oryginalne kompozycje. Wyjątkowa Pizza Halloumi to połączenie esencjonalnego sosu pomidorowego, pysznego, cypryjskiego sera halloumi, włoskiej mozzarelli oraz szpinaku.

Restauracja Cuda na Kiju oferuje również pizze dla wegan- dostępna jest klasyczna Margarita z mozzarellą wegańską oraz aromatyczna pizza Wegańska dodatkowo wzbogacona o grzyby, oraz marynowaną dynię.

W pizzerii Cuda na Kiju znajdziesz duży wybór doskonałych piw i napoi. Pizzeria cieszy się uznaniem, o czym mogą świadczyć pozytywne opinie użytkowników. Doceniany jest wyjątkowy smak serwowanej pizzy, szybka dostawa oraz atrakcyjny cennik.