Lunch w Mała Gruzja

Restauracja Mała Gruzja Warszawa

Ta restauracja nie zweryfikowała wpisu, część informacji może nie być aktualna. Jesteś właścicielem, menagerem? Zarządzaj wpisem.

Menu na dziś

Ta restauracja nie dodała jeszcze swojego menu.

Nowogrodzka 40
00-691, Warszawa Śródmieście-Centrum

Opis restauracji:

Mała Gruzja to restauracja gruzińska, która działa w Warszawie nieprzerwanie od 2008 roku przyciągając wielbicieli kuchni Kaukazu, jak i osoby, pragnące odkrywać nowe smaki. Potrawy przygotowywane są przez rodowite Gruzinki, które przyjechały do Polski prosto z Tbilisi z myślą o tym, by gotować tu dania według przepisów przechodzących z pokolenia na pokolenie.

Menu zawiera między innymi takie pozycje jak słynne gruzińskie wypieki (w tym chaczapuri adżarskie - placek drożdżowy w kształcie łódki z jajkiem i serem), chinkali - wyśmienite pierożki z mięsem wieprzowym i kolendrą), szeroki wybór dań głównych i pieczonych mięs , a także gęste, sycące zupy, sałatki i przystawki. Pragnienie można ugasić orzeźwiającą gruzińską lemoniadą. Do posiłku warto także zamówić jedno z doskonałych, lokalnych win.

Ceny w restauracji "Mała Gruzja" są przystępne - w przypadku dań głównych wahają się w przedziale od 27 do 54 zł. Opinie o restauracji są bardzo pozytywne. Komentujący podkreślają, że w lokalu panuje rodzinna atmosfera, od progu można poczuć słynną kaukaską gościnność, także dostawa realizowana jest szybko i sprawnie.

Proponowane restauracje w pobliżu

Bistro Akademia Smaków Ryszarda Majewskiego

Czapelska 23, Praga-Południe
Odległość: 5,36 km

Bistro Stokrotka

Ludwika Kondratowicza 23, Targówek
Odległość: 7,4 km

Besuto Sushi & Noodle

Nowy Świat 27, Śródmieście-Centrum
Odległość: 796 m

BISTROSFERA

Al.Jerozolimskie 94, Ochota
Odległość: 2,23 km

Wok & Talk Asian Restaurant

Konstruktorska 7, Mokotów
Odległość: 4,94 km

mangiami!

Brzeska 18, Praga-Północ
Odległość: 3,46 km