Proponowane śniadania w pobliżu

Vis a Vis Restauracja & Bar

Nowogrodzka 40, Śródmieście-Centrum
Odległość: 3 m

Restauracja Zaścianek

Nowogrodzka 40, Śródmieście-Centrum
Odległość: 12 m

Little Georgia

Nowogrodzka 40, Śródmieście-Centrum
Odległość: 15 m

Żebra i Kości

Poznańska 38, Śródmieście-Centrum
Odległość: 34 m

Prosciutteria Poznańska

Poznańska 37, Śródmieście-Centrum
Odległość: 40 m

Arirang Restaurant

Nowogrodzka 38, Śródmieście-Centrum
Odległość: 45 m
Lunch w Mała Gruzja

Śniadania Mała Gruzja Warszawa

Śniadania na dziś

Ta restauracja nie dodała jeszcze swojego menu.

Nowogrodzka 40
00-691, Warszawa Śródmieście-Centrum

Opis restauracji:

Mała Gruzja to restauracja gruzińska, która działa w Warszawie nieprzerwanie od 2008 roku przyciągając wielbicieli kuchni Kaukazu, jak i osoby, pragnące odkrywać nowe smaki. Potrawy przygotowywane są przez rodowite Gruzinki, które przyjechały do Polski prosto z Tbilisi z myślą o tym, by gotować tu dania według przepisów przechodzących z pokolenia na pokolenie.

Menu zawiera między innymi takie pozycje jak słynne gruzińskie wypieki (w tym chaczapuri adżarskie - placek drożdżowy w kształcie łódki z jajkiem i serem), chinkali - wyśmienite pierożki z mięsem wieprzowym i kolendrą), szeroki wybór dań głównych i pieczonych mięs , a także gęste, sycące zupy, sałatki i przystawki. Pragnienie można ugasić orzeźwiającą gruzińską lemoniadą. Do posiłku warto także zamówić jedno z doskonałych, lokalnych win.

Ceny w restauracji "Mała Gruzja" są przystępne - w przypadku dań głównych wahają się w przedziale od 27 do 54 zł. Opinie o restauracji są bardzo pozytywne. Komentujący podkreślają, że w lokalu panuje rodzinna atmosfera, od progu można poczuć słynną kaukaską gościnność, także dostawa realizowana jest szybko i sprawnie.