Proponowane promocje w pobliżu

Izumi Sushi Izakaya

Aleje Jerozolimskie 61/63, Śródmieście-Centrum
Odległość: 6 m

Vapiano

Aleje Jerozolimskie 63, Śródmieście-Centrum
Odległość: 18 m

Kebab DUBAI

Aleje Jerozolimskie 61, Śródmieście-Centrum
Odległość: 22 m

Silver Dragon

Emilii Plater , Śródmieście-Centrum
Odległość: 36 m

Izumi Sushi

Aleje Jerozolimskie 61, Śródmieście-Centrum
Odległość: 40 m

Lobby Bar

Aleje Jerozolimskie 65, Śródmieście-Centrum
Odległość: 48 m
Lunch w Vapiano

Promocje Vapiano Warszawa

Promocje na dziś

Ta restauracja nie dodała jeszcze swojego menu.

Al. Jerozolimskie 63
00-697, Warszawa Śródmieście-Centrum

Opis restauracji:

Vapiano to wyjątkowa restauracja na kulinarnej mapie Warszawy wypełniona włoskim klimatem i aromatem pysznego jedzenia. W menu znajdują się typowe potrawy dla kraju z Półwyspu Apenińskiego. Najpopularniejsze z nich to pizza oraz makarony podawane z różnymi sosami, wszystko przygotowywane jest na miejscu tak, aby jak najlepiej oddawało klimat słoneczniej Italii. Z dużą dbałością podchodzi się do ściśle określonych receptur i z tego powodu smak jedzenia jest niepodrabialny.

Ceny zestawów nie są wygórowane. Wszystkie pozycje z menu są bardzo pożywne i dają energię do dalszej pracy w ciągu dnia. Codziennie do wyboru jest kilka opcji śniadań oraz lunchów co umożliwia wybranie dania zgodnie z indywidualnymi preferencjami smakowymi. Ze względu na duże doświadczenie kucharzy potrawy są przygotowywane i gotowe do dostawy w krótkim czasie.

Miejsce ze względu na swój niepowtarzalny klimat oraz przyrządzane na miejscu jedzenie ze świeżych składników jest często wybierane przez lokalnych mieszkańców. Sieć restauracji Vapiano działa w wielu krajach świata ciesząc się pozytywnymi opiniami wśród gości.