Lunch w Vapiano

Śniadania Vapiano Warszawa

Ta restauracja nie zweryfikowała wpisu, część informacji może nie być aktualna. Jesteś właścicielem, menagerem? Zarządzaj wpisem.

Śniadania na dziś

Ta restauracja nie dodała jeszcze swojego menu.

Al. Jerozolimskie 63
00-697, Warszawa Śródmieście-Centrum

Opis restauracji:

Vapiano to wyjątkowa restauracja na kulinarnej mapie Warszawy wypełniona włoskim klimatem i aromatem pysznego jedzenia. W menu znajdują się typowe potrawy dla kraju z Półwyspu Apenińskiego. Najpopularniejsze z nich to pizza oraz makarony podawane z różnymi sosami, wszystko przygotowywane jest na miejscu tak, aby jak najlepiej oddawało klimat słoneczniej Italii. Z dużą dbałością podchodzi się do ściśle określonych receptur i z tego powodu smak jedzenia jest niepodrabialny.

Ceny zestawów nie są wygórowane. Wszystkie pozycje z menu są bardzo pożywne i dają energię do dalszej pracy w ciągu dnia. Codziennie do wyboru jest kilka opcji śniadań oraz lunchów co umożliwia wybranie dania zgodnie z indywidualnymi preferencjami smakowymi. Ze względu na duże doświadczenie kucharzy potrawy są przygotowywane i gotowe do dostawy w krótkim czasie.

Miejsce ze względu na swój niepowtarzalny klimat oraz przyrządzane na miejscu jedzenie ze świeżych składników jest często wybierane przez lokalnych mieszkańców. Sieć restauracji Vapiano działa w wielu krajach świata ciesząc się pozytywnymi opiniami wśród gości.

Proponowane śniadania w pobliżu

Bistro Akademia Smaków Ryszarda Majewskiego

Czapelska 23, Praga-Południe
Odległość: 5,66 km

Bistro Stokrotka

Ludwika Kondratowicza 23, Targówek
Odległość: 7,51 km

Besuto Sushi & Noodle

Nowy Świat 27, Śródmieście-Centrum
Odległość: 1,07 km

BISTROSFERA

Al.Jerozolimskie 94, Ochota
Odległość: 1,93 km

Wok & Talk Asian Restaurant

Konstruktorska 7, Mokotów
Odległość: 4,84 km

mangiami!

Brzeska 18, Praga-Północ
Odległość: 3,69 km